Dlaczego warto wybrać się na paznokcie Gdynia do kosmetyczki?

Certyfikowani przez zarząd dermatolodzy są ekspertami w dziedzinie włosów, skóry i paznokci Gdynia – pomyśleliśmy sobie, w jaki sposób możemy nieco ułatwić pracę kosmetyczki? Odpowiedź wydawała się prosta – podziel się, jak dbać o paznokcie, abyś mógł złagodzić trochę pracy podczas następnej wizyty w salonie.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale twoje paznokcie Gdynia są ważne, a nawet mogą pomóc lekarzowi ustalić, czy jesteś zdrowy, czy nie. Usiedliśmy z jednym z naszych dermatologów certyfikowanych przez zarząd i otrzymaliśmy najlepsze zalecenia dotyczące pielęgnacji paznokci:

Utrzymuj paznokcie krótkie i czyste. Najlepszą zasadą jest wycięcie ich w kształcie koniuszka palca i przycięcie paznokci u stóp prosto. Dzięki temu paznokcie będą mocne i zapobiegną wrastaniu paznokci. Użyj kremu nawilżającego na paznokcie. Może to zabrzmieć dziwnie, ale paznokcie potrzebują kremu nawilżającego, aby zachować elastyczność (suche paznokcie łatwiej się dzielą). Noś sandały w publicznych prysznicach i na basenie. Bez sandałów prawdopodobieństwo zakażenia paznokci u stóp jest większe.

Nie gryź ani nie odrywaj hybrydowych paznokcie Gdynia. Zamiast tego umyj ręce, a następnie użyj maszynki do paznokci lub nożyczek do paznokci, aby odciąć wiszącą skórę, aby zapobiec infekcji. Nie używaj zmywacza do paznokci częściej niż dwa razy w miesiącu. Zmywacz do paznokci jest wyjątkowo wysuszający i może uszkodzić paznokcie. Nie używaj paznokci do podważania lub szturchania rzeczy. Używanie paznokci może powodować ich pękanie lub pękanie. Należy również pamiętać, że chociaż doceniamy wszystkie kosmetyczki, nie wszystkie salony są czyste i bezpieczne. Jeśli dostajesz się na manicure i / lub pedicure, upewnij się, że personel wykonujący paznokcie Gdynia utrzymuje narzędzia w czystości i myje ręce (lub używa nowych rękawiczek) przed udzieleniem pomocy każdemu klientowi.