Poznaj rodzaje jakie mogą mieć peruki Gdańsk

Istnieją 3 różne rodzaje jakie mogą mieć peruki Gdańsk, które możesz kupić w salonie peruk Rokoko, woj. pomorskie:

– Ludzki włos.
Peruki Gdańsk z ludzkich włosów mogą być stylizowane za pomocą suszarek, płaskich żelazek lub gorących wałków i mogą być modyfikowane po każdym szamponie. Mogą być nawet podkreślone lub farbowane tak jak twoje włosy. Jeśli szukasz częstych zmian w codziennym wyglądzie, to włosy ludzkie są najlepszym wyborem. Uwaga: ogólnie jest droższy, ale jeśli dążysz do uzyskania naturalnego wyglądu, warto.

– Włosy Syntetyczne.
Składa się z poliestru, akrylu i polichlorku winylu. Często syntetyczna peruka do włosów kosztuje mniej niż peruka z ludzkich włosów. Jest trwały i może wyglądać tak samo jak własne włosy. Nie musisz się martwić deszczem, wiatrem ani wilgocią, włókno syntetyczne może utrzymać swój kształt. Jednak materiał ten staje się bardzo niebezpieczny po podgrzaniu i może się zapalić. Na szczęście wynaleziono przyjazne dla ciepła włókno syntetyczne, które nie tylko zwiększa stopień bezpieczeństwa, ale także pozwala dostosować wygląd peruki Gdańsk do osoby noszącej.

– Włosy ludzkie + włosy syntetyczne.
Te dwa materiały stanowią idealne połączenie z bardziej rozsądną ceną! Ta peruka z Rokoko z Gdańska z mieszanki jest naturalna, lekka, łatwa do nałożenia i może być stylizowana w kontrolowanej temperaturze.