Zapisz się na kursy kitesurfingu Chałupy!

Chcesz pojąć nowe umiejętności? Zapisz się na profesjonalne kursy kitesurfingu Chałupy! Chciałbyś nauczyć się windsurfingu – gdzie i jak to zrobić? Dla tych, którzy planują wybrać się na kurs windsurfingowy z grupą (klasa, klub itp.), Najlepiej jest skontaktować się z uznaną szkołą Surfbrother.

Szkoła ta dysponuje odpowiednią infrastrukturą. Sprzęt jest zapewniony. Początkujący lub okazjonalni kitesurferzy i windsurferzy nie potrzebują własnego sprzętu. Kursy kitesurfingu Chałupy oddają do dyspozycji cały wymagany sprzęt. Nawet w słoneczne letnie dni odpowiedni kombinezon jest obowiązkowy. Wiatr na mokrej skórze prowadzi do parowania zimna, powoli ochładzając ciało. Ze względów higienicznych należy zabrać własne buty neoprenowe.

Zapytaj swojego instruktora prowadzącego kursy kitesurfingu Chałupy o interesujące oferty. Dzięki sprzętowi przyjaznemu dla początkujących pierwsze wyniki nie będą długo czekać. Duże, antypoślizgowe deski o pojemności około 180 l zapewniają wystarczającą stabilność i pływalność, aby rozpocząć. Bardzo lekkie urządzenia do nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych (zespół masztu, żagla i wysięgnika) w stopniowanych rozmiarach od 1 m² sprawiają, że windsurfing jest nie lada wyzwaniem. Po ukończeniu kursu z kitesurfingu lub windsurfingu w Chałupach dla początkujących właściwą rzeczą jest wynajęcie tablicy, a jeszcze lepiej: przejście na kurs zaawansowany. W ten sposób świeżo poznane umiejętności windsurfingu zostaną skonsolidowane i udoskonalone.