Rozważ klub narciarski Sporteum

Najważniejsze wskazówki klubu narciarskiego Sporteum dla dziecka po raz pierwszy na nartach:
Wypożycz sprzęt narciarski dla dzieci przed zakupem lub pożyczeniem. Sprzęt dla dzieci musi pasować do nich osobiście, oprócz dobrego dopasowania do butów i krótkiej narty – niezbędnej do ułatwienia nauki jazdy na nartach. Na szczęście wypożyczenia nart, butów i kijków są zazwyczaj zawarte w pakietach szkół narciarskich. Nie zapomnij o niezbędnym ubraniu: bielizna termiczna, nieprzemakalna kurtka i spodnie, czapka lub kask, rękawiczki lub mitenki, gogle, skarpety narciarskie i krem ​​przeciwsłoneczny. Sprawdź dostępność w ośrodku lub lokalnych sklepach, które poleci Ci Twój klub narciarski.

Rozważ klub narciarski Sporteum dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Uzupełnia to strukturę przedszkola z dużą ilością zabaw i przerw na odpoczynek wbudowanych w program z wprowadzeniem do zjeżdżania. Zastanów się nad zarezerwowaniem prywatnej lekcji jako indywidualnej okazji do zapoznania się ze sprzętem i nowymi wrażeniami dziecka przed włączeniem się do lekcji grupowych. Jest to idealne rozwiązanie dla małych dzieci i gwarantuje, że twoje dziecko zostanie niepodzielnie poświęcone, aby zapewnić pozytywne pierwsze doświadczenie. Spotkaj się z instruktorem wcześnie pod koniec lekcji, aby zapewnić sobie dużo czasu na poznanie kolejnych kroków, czego się nauczyli i jak dołączyć do nich na górze. Wiele szkół narciarskich, takich jak klub narciarski Sporteum, zaprasza rodziców do oglądania lub uczęszczania na lekcje. (A kto chciałby przegapić oglądanie małych dzieci na nartach?)

Unikaj pośpiechu w okresie wakacyjnym, korzystając z możliwości wczesnego zameldowania, aby uniknąć linii i wypożyczyć sprzęt rano na lekcji. Prywatne lekcje rodzinne dla rodziców i dzieci na nartach o różnych poziomach umiejętności mogą zapewnić podstawy – i że lepsi narciarze się nie nudzą. „W pełni certyfikowany instruktor może nawigować w taki dzień i zapewniać rozrywkę wszystkim” – mówi pracownik klubu narciarskiego Sporteum. W końcu chodzi o zabawę – nawet dla niedoświadczonych rodziców narciarzy.