Powerbanki reklamowe i przenośne dyski USB

Teraz jedynym ograniczeniem w projektowaniu własnego USB i powerbanka reklamowego jest limit własnej wyobraźni. Pamięć flash USB jest wykonana ze sprężystej gumy PCV i możesz wybrać kolory i kształty, które ci się podobają. Wspaniałą rzeczą w tego rodzaju markowych nośnikach USB jest to, że logo Twojej firmy nie zostanie usunięte nawet po latach użytkowania, ponieważ samo oznakowanie jest osadzone w produkcie. Pamiętaj również, że niestandardowe pamięci USB i powerbanki reklamowe mogą mieć dowolny rozmiar i mogą być wyposażone w szereg akcesoriów, takich jak kółka na klucze lub smycze. Każdy, kto regularnie korzysta z komputera, doceni prezent tak przydatny i łatwy do przenoszenia jak powerbank czy markowa pamięć USB. Są wszechstronne i mogą służyć do przechowywania kopii zapasowych, przechowywania ważnych informacji lub przesyłania plików i folderów z jednego komputera na drugi.

Pamiętaj, że w firmie Promo5 możesz zamówić dowolny kształt markowej pamięci USB i dowolny kształt powerbanka reklamowego; firmy stworzyły wszystkie kształty, od prostego wykonania Twojego logo lub maskotki, po bardziej złożone projekty,, a nawet naprawdę kreatywne urządzenia USB i powerbanki reklamowe. Możesz nawet stworzyć pamięć USB i powerbanki reklamowe w kształcie najnowszego produktu do jedzenia lub wybrać projekt, który pasuje do Twojej domeny biznesowej; na przykład, jeśli masz sklep muzyczny, możesz stworzyć świetną pamięć USB w kształcie gitary, aby promować swoją firmę.

Powerbanki reklamowe i przenośne pamięci USB od Promo5 mogą mieć wiele różnych zastosowań w kampaniach marketingowych lub PR. Możesz użyć nowego modelu do wprowadzenia swojego najnowszego produktu na rynek, do promocyjnych prezentów w mediach społecznościowych lub jako prezent zwiększający widoczność Twojej firmy. Marketingowcy na całym świecie znają wartość upominku promocyjnego, który faktycznie będzie używany regularnie, zamiast rzucać go w kąt i zapominać. Dostosowana pamięć USB może sprawić, że Twoja marka będzie obecna w codziennym życiu konsumenta, jako subtelne przypomnienie, że Twoja firma jest w stanie zaspokoić ich potrzeby.