Wybierz najlepsze pompy ciepła Gdańsk

JAK ZAINSTALUJEMY POMPĘ CIEPŁA W NOWYM BUDYNKU?
Pompa ciepła powietrze-woda jest najbardziej rozpowszechnioną pompą ciepła zainstalowaną w Europie Środkowej. Powodem tego jest łatwa instalacja, parametry techniczne i przystępna cena. Pompy ciepła Gdańsk typu powietrze-woda AW z konwersją ciepła są dostarczane z regulacją xCC. Poniższy przykład pokazuje postęp instalacji pompy ciepła Gdańsk w nowym budynku, w tym prace związane z instalacją.

Nowy dom rodzinny typu bungalow zajmuje czteroosobowa rodzina o powierzchni 160 m2. Straty ciepła w domu projektu wynoszą 9 kW. Właściciel zdecydował się na system ogrzewania podłogowego. Wybrał pompę ciepła ogrzewania AC jako źródło ciepła do ogrzewania domu, a także do ciepłej wody użytkowej.
Od projektu do wdrożenia – do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego najpierw musimy zobaczyć każdy dom, zanim sfinalizujemy projekt techniczny. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem była pompa ciepła od Termika GPE. Model CWU znajduje się w 250-litrowym zbiorniku umieszczonym w pomieszczeniu produkcyjnym. System zawiera anulator z kotłem LTO jako źródłem zapasowym. Przygotowanie do instalacji Zazwyczaj zapewniamy pełną instalację, która obejmuje również wszystkie prace niezbędne przed instalacją (instalacje elektryczne, prace hydrauliczne i inne). Jeśli klient chce wykonać te prace przygotowawcze samodzielnie / herserl (lub z pomocą swoich znajomych), jest to również możliwe. Nasi technicy podadzą Ci szczegółową dokumentację, a po prostu wykonasz kroki.
Realizacja – po zakończeniu prac przygotowawczych uzgodniliśmy datę samej instalacji pompy ciepła Gdańsk. W tym dniu przybyli nasi mechanicy i pewnego dnia zainstalowali jednostkę zewnętrzną, rurociąg łączący, wykonali wszystkie połączenia kablowe, a następnie uruchomili i zaprogramowali pompę ciepła. Kiedy instalacja została zakończona, nasi mechanicy wprowadzili wszystkie operacje pompy ciepła do klienta i zabrali go / ją do podręcznika regulacji xCC. Opcje rozszerzeń pompy ciepła – AW to systemy modułowe. Można je rozszerzyć o nowe komponenty lub funkcje w dowolnym momencie. Około dwóch miesięcy po pomyślnym zainstalowaniu pompy ciepła w Gdańsku klient poprosił o rozszerzenie o funkcjonalność ogrzewania wody w basenie. Wiązało się to z prostą interwencją grzewczą w istniejące połączenia i rozszerzeniem naszej regulacji xCC o ogrzewanie basenu.