Przedszkole Mokotów jest idealne dla Twojego dziecka!

Dołączasz do specjalnego klubu przedszkolnego, gdy stajesz się nauczycielem w przedszkolu na Mokotowie. Niewielu z nas ma to, czego wszystkim potrzeba, aby poradzić sobie z najmłodszymi uczniami poruszającymi się w stu kierunkach naraz. Nauczanie w przedszkole Mokotów to także wyjątkowa okazja, aby wprowadzić dzieci do szkoły i zaszczepić w nich miłość do nauki. Na cześć tych, którzy uczą się w tej klasie, przeszukaliśmy naszą grupę najlepszych pomysłów i wskazówek dotyczących nauczania w placówce jaką jest przedszkole Mokotów.

1. Zacznij od samego początku. „Nie zakładaj, że wiedzą jak coś robić. Naucz ich wszystkiego. Jak pukać do drzwi łazienki, jak je zamykać, jak myć ręce, wyrzucać ręczniki … rutynowe czynności, procedury, procedury. ”— mówi dyrektor przedszkola na Mokotowie.

2. Przygotuj się na dzieci z szerokim zakresem umiejętności.„Bądźcie gotowi na dzieci, które są czytelnikami, dziećmi, które nigdy nie widziały listów, i wszystko pomiędzy. Kocham moich kochanków i znajduję tyle radości w oglądaniu ich małych żarówek po raz pierwszy! Są pewni, że są inni, ale są wybuchowi! ”-mówi dyrektor placówki jaką jest przedszkole Mokotów.

3. Użyj zmywalnego wypchanego zwierzęcia jako zwierzaka klasowego. Niskie koszty utrzymania (niezbędne do nauczania przedszkola), dobra zabawa! Dzieci pokochają na zmianę, przywożąc je do domu i dbając o nie w weekend.

4. Trzymaj kije aktywności pod ręką, abyś nigdy nie miał przerażającego przeczucia „Co teraz z nimi zrobić?”. Jedną z najczęściej powtarzanych porad w naszej grupie wsparcia na temat nauczania przedszkola było to, że zawsze powinieneś przepłacać za tę grupę wiekową. Te drążki aktywności są fantastyczną siatką bezpieczeństwa, gdy nagle odkryjesz, że twoja lekcja poszła dwa razy szybciej, niż się spodziewałeś.

5. Zabierz swoją klasę na mini-przygodę pierwszego dnia. „Uczę rutynowych zasad, ale też idę na jakąś„ przygodę ”. Moja przygoda polega na przechodzeniu przez szkołę, aby dowiedzieć się, gdzie jest wszystko, łazienki, pielęgniarka, biuro obsługi klienta, kafeteria (przez które przechodzimy) linia), biblioteka itp. Zrobiłem wędkarstwo, gdzie mam ryby (lub zwierzę w dżungli, jeśli to był mój motyw) wiszące w każdym miejscu, a oni zbierają je w wiadrze, gdy chodzimy na zmianę i zbieramy się przez cały szkoła. Kochają to. ”- mówi dyrektor przedszkola na Mokotowie.